Related posts

ההפגנה המוצאי ראש השנה הקוראת למנדלבליט להתפטר על מניעת שימוע גלוי לנתניהו, וזאת בהמשך לתפירת 3 תיקי האלף לנתניהו.
.
ההפגנה תחת הצו המוסרי "לא תעמוד על דם רעך" מיועדת להתקיים ביום שלישי הקרוב בשעה 9 בכיכר רבין (ליד האנדרטה לזכר רבין באזור החניה בין גן העיר ובית העיריה) השניה בסידרת 3 ההפגנות הקוראת למנדלבליט ולשי ניצן להתפטר.

בניגוד לארה"ב ולשימוע הגלוי שקיים מלצר לקראת הבחירות בישראל, מנדלבליט מצפצף עלינו אזרחי המדינה, מימין ומשמאל, כאשר הוא מונע שימוע הגלוי לאזרחי המדינה.

השמאל בארה"ב שיצר את הבז הגדול והשיקרי נגד מינוי קוואנו לביהמש העליון בארה"ב, ונגד טראמפ בימים אלו שהתגלה אף הוא כעלילת שקר (המתלונן לא נכח בשיחה), אינו שונה מהשמאל בישראל שהצליח לכפות על מנדלבליט לאשר תפירת שלושת התיקים לנתניהו.

בהפגנה הערב אני אמשיך לאדגים במקום בו נורה רבין, בחניה בין בניין העיריה ובניין גן העיר, את הראיות הפורנזיות שצילומי הירי בערוץ 2 ובידיעות אחרונות פוברקו. שלב ראשון בחשיפת עלילת הדם הגדולה נגד נתניהו הרבנים ונגד הדת היהודית והימין כולו, עלילת דם שזכתה בפרס ספיר שתייצג את ישראל בתחרות על האוסקר, שהוצגה בפסטיבל הסרטים בטורונטו, והמוצגת החל מהשבוע בכל בתי הקולנוע בישראל – "ימים נוראים".

חשיפת עלילת הדם ברצח רבין תוכל להבהיר לציבור את מימדי שיתוף הפעולה בין התקשורת ורשויות החוק, המתגלות ככנופייה כמשטרת מחשבות, המשליטה בדרך של רמיה מציאות מדומיינת על הציבור (אורוול 1984).

אותה רשת שטוותה את עלילת הדם ברצח רבין כדי למנוע מנתניהו, עפ"י משאלי דעת הקהל, להביס את רבין בבחירות 96, המנסה זה מכבר באמצעות התקשורת ומה שמתגלה ככנופיית החוק, להפיל את השלטון החוקי שנבחר ע"י העם בבחירות דמוקרטיות, נתניהו והימין.

בהפגנת ההמשך במוצאי חג ראש השנה, אני אדגים את השלב השני בהוכחות שצילומי הירי ברבין פוברקו תוך חשיפת השותפים לחיפוי על הרוצח האמיתי של רבין, ובכללם היועמ"ש דאז מיכאל בן יאיר ורות דוד הנציגה שלו בועדת שמגר.

אני מזמין את ראשי ערוץ 2 וידיעות אחרונות יחד עם רות דוד והיועמש לשעבר בן יאיר לתבוע אותי לדיבה.
.
מכת המוות לעלילת הדם הגדולה בהיסטוריה הקצרה של מדינת ישראל תוצג בהפגנה הגדולה ב-2 לחודש מול האולם בו יערך השימוע לנתניהו.

אומרים על הימין: גיבור מקלדת שלא מוכן לצאת ולהפגין, אבל שוכחים שהימין יודע שהתשקורת בישראל המתעדת כל פיפס בהפגנות הסמול מעלימה עין מהפגנות הימין.
ווינסטון צ’רצ’יל: ״השקר יחצה חצי עולם כשהאמת עדין לא לבשה את מכנסיה״
הפעם לא נשאיר להם ברירה. ותביאו מצלמות.
חשיפת עלילת הדם ברצח רבין שתכניס כמה מבכירי התקשורת והמערכת המשפטית לכלא, לא תאפשר להם להתעלם.

ותפיצו בכל דרך אפשרית, בקבוצות הפייסבוק, בווטסאפ ובכל רשת חברתית.

להלן המאמר במעריב NRG: הפיזיקאי ממוחמד א-דורה עומד לחשוף מי רצח את רבין. ועוד מספר קישורים מעניינים.

המאמר במעריב nrg: הפיזיקאי שחשף את עלילת הדם במוחמד א-דורה עומד לחשוף את האמת מאחרי רצח רבין
https://www.makorrishon.co.il/…/54/ART2/340/078.html

מאמר באטלנטיק האמריקאי (באנגלית) ע"י ג'ימס פאלוז, העיתונאי הלאומי של האטלנטיק שהיה העוזר של שניים מנשיאי ארה"ב קרטר (כותב הנאומים הראשי) וקלינטון (כותב ההודעות המידיות של קלינטון) עוד ב- 2003 (10 שנים לפני מדינת ישראל)
https://www.theatlantic.com/…/who-shot-mohammed…/302735/

המאמר במכון ירושלים לחקר מדינאות (באנגלית, ב-2002, 11 שנה לפני מדינת ישראל) על תחקיר מוחמד א-דורה והפאליווד "מוחמד א-דורה עלילת דם מודל 2000":
http://jcpa.org/…/who-killed-muhammad-al-dura-blood…/

מאמר בישראל היום (2013): הפיזיקאי שאמר כבר לפני למעלה מעשור צילומי א-דורה שיקריים (המאמר בעברית, מאמר דומה באנגלית)
https://www.israelhayom.co.il/article/89997

קישורים לחשיפות נוספות שהוסתרו מהציבור בישראל.
https://he.m.wikipedia.org/…/%D7%A0%D7%97%D7%95%D7%9D…